KURUMSAL

Acemoğlu Baklava anavatanı Suriye olan Acem tatlısı olarak da bilenen bu tatlının serüveni, 1950 yılında İsmet Acemoğlu ile başlamış. Yola İlk Suriyeli ustalarla çıkmış İsmet Acemoğlu, çıtır çıtır hali ağızda muhteşem bir tat bırakan en doğal en kaliteli malzemelerle üretilen bu tatlıları Antakyalılar da sevmiş. İsmet Acemoğlu'nun 1986 yılında vefatının ardından laborant - Mikrobiyoloji uzmanı olarak eğitimini tamamlayan Mithat Acemoğlu bayrağı devralır.

 

Acemoğlu 'nun markalaşma süreci Mithat Acemoğlu ile başlar 1996 yılında rotayı İstanbul' a çeviren Mithat Acemoğlu; Bayrampaşa'da 1250 metrekare, 120 çalışan ve yıllık 700 ton üretim ile Türkiye'nin en büyük ve en seçkin firmaları ile çalışmaya ve kurduğu 14 şubesi ile yolculuğuna devam eder.

 

Misyon :

1950 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden başlayan yolculuğumuza nesiller boyu devam etmek.

 

Vizyon :

Büyük firmaların tedarikçisiyiz, Türkiyenin dört bir yanına ürünlerimizi yolluyoruz.Yurt dışına ihracatlarımız sürmekte, Yurt içinde bir çok cafe zincirine ve Türkiye'nin en seçkin baklavacılarına ürünlerimizi satmaktan gurur duyuyoruz.Vizyonumuz kendi sektöründe dünya çapında firma olma yolunda yolculuğumuzu büyüyerek devam ettirmek . Vizyonumuz bir dünya markası olmak.